DOBRO DOŠLI!

Dobro došli na web stranice OŠ Nikole Tesle - Gračac!

This work by OŠ Nikole Tesle, Gračac CC BY-NC-SA 4.0

NAJNOVIJE VIJESTI

POČETAK NASTAVE U ŠKOLI ZA SVE UČENIKE OD 1. DO 4. RAZREDA OD PONEDJELJKA 25. SVIBNJA 2020. GODINE

Autor: Josip Nekić, 21. 5. 2020.

Poštovani roditelji učenika od 1. do 4. razreda

temeljem novih preporuka Hrvatskoga zavoda za javno zdravstvo te Ministarstva znanosti i obrazovanja od ponedjeljka, 25. svibnja 2020. svi roditelji mogu poslati učenike razredne nastave u školu. Oni roditelji koji još uvijek imaju objektivne ili subjektivne razloge zbog kojih djecu ne žele poslati u školu, mogu i naknadno uključiti dijete u nastavne grupe u školi, ali u međuvremenu moraju osigurati uvjete kod kuće za nastavu na daljinu i biti u svakodnevnom kontaktu s učiteljima i stručnim suradnicima u školi.

Za sve učenike u školi  vrijede epidemiološke mjere u školi propisane na temelju preporuka Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo. Molimo roditelje da ih pročitaju, te s njima upoznaju svoje dijete prije dolaska u školu i objasne djetetu na njemu razumljiv način zašto te mjere postoje i potaknu ga da ih se pridržava.

Škola će učiniti sve predradnje u skladu s uputama MZO (preporukama HZJZ) kako bi se osigurao što sigurniji boravak učenika i djelatnika u školi.

Bit će organiziran prijevoz za učenike koji na isti imaju pravo.

O svim detaljima rasporeda ulaska i izlaska učenika iz škole, rasporeda odmora, trajanja nastave obavijestit će vas učitelji/razrednici sutra tijekom prijepodneva.

U privitku ove vijesti nalaze se Upute HZJZ, Preporuke Ministarstva znanosti i obrazovanja, Povratak učenika1-4.r u školi (ČESTA PITANJA I ODGOVORI)

Molimo roditelje učenika razredne nastave da obavezno pročitaju sve navedene dokumente.

Slavica Miočić,dipl.ing

PRILOZI: kliknuti [više]